W nowy rok z nowym kalendarzem gdańskim

Do roku 2014 pozostały niespełna 3 miesiące. To czas, kiedy kultowe już kalendarze gdańskie (przygotowywane przez Fundację Gdańską), wkraczają w ostatni etap realizacji. Wszyscy, którzy zdecydowali się na ich nabycie, otrzymają wysokiej jakości produkt, który jest nie tylko użyteczny i solidny, ale posiada też atrakcyjną szatę graficzną.

Oczywiście, aby tradycji stało się zadość, kalendarze zostaną poświęcone tematyce ściśle związanej
z Gdańskiem. Tym razem skoncentrujemy się na poszczególnych dzielnicach i ciekawostkach z życia miasta. W ofercie 2014 znajdą się kalendarze typu almanach, książkowe, kieszonkowe, biurkowe
i ścienne, aby każdy bez kłopotu znalazł najatrakcyjniejszą dla siebie formę.

Wydawcą kalendarzy jest utworzona przez Fundację Gdańską, Oficyna Gdańska. Każdy będzie mógł się w nie zaopatrzyć w wybranych księgarniach oraz za pośrednictwem witryny internetowej Oficyny.
Jest nam niezmiernie miło, że możemy już zaprezentować ich wygląd.