KONKURS NA DLA LOKALI GASTRONOMICZNYCH

Lokale gastronomiczne w biało-czerwonych barwach na Święto Niepodległości – rusza konkurs

W ramach gdańskiej Parady Niepodległości stowarzyszenie SUM, portal trojmiasto.pl i Fundacja Gdańska ogłaszają konkurs na najciekawsze przystrojenie lokali gastronomicznych. Nagrodą główną jest artykuł z nazwą zwycięskiego lokalu w tytule opublikowany na portalu trojmiasto.pl oraz galeria zdjęć z udekorowania na 11 listopada.

– Chcielibyśmy, aby gdańszczanki i gdańszczanie obchodzili ten dzień dumnie i z entuzjazmem, zachowując szacunek do barw narodowych. Temu służy znana Parada Niepodległości, pokojowe, radosne zgromadzenie i aktywności, które pozwalają na wspólnotowe obchodzenie święta niepodległości naszej Ojczyzny. W tym roku wychodzimy z nową propozycją dla gastronomów – mówi Dobrawa Morzyńska z Fundacji Gdańskiej, która we współpracy ze Stowarzyszeniem SUM przygotowuje konkurs.

W konkursie mogą uczestniczyć gastronomowie i restauratorzy, którzy zdecydują się, by w dniach 11-14 listopada 2021 r. przystroić swoje lokale w biało-czerwone barwy, tworząc w Gdańsku atmosferę wspólnego święta.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie https://forms.office.com/r/SY7HejN8g7